Спортивная
гимнастика и акробатика
Среда, 24.01.2018, 07:38
» Меню сайта
» Форма входа

» Категории раздела
Положения [5]
Результаты [52]
Календарь [6]
Разное [136]
» Поиск
» Календарь
«  Ноябрь 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
» Архив записей
» Мини-чат
» Журнал Гимнастика
» Наш опрос
Способствует ли гимнастика развитию ребенка как личности?
Всего ответов: 202
» Друзья сайта

» Доска объявлений
» Праздники Украины
Праздники Украины
» Ссылки
 • Стелла Захарова
 • СДЮШОР по спортивной гимнастике г.Киева www.sdushor.kiev.ua
 • TuneGym: Music For Gymnasts
 • Спорткомплекс Авангард (г.Киев)
 • ТМ Спортин-М - спортивное оборудование для гимнастики, г. Харьков
 • Milano - Купальники и аксессуары для спортивной гимнастики
 • Спортивная гимнастика - история, чемпионаты, чемпионы
 • Официальный сайт Анастасии Сидоровой (Россия)
 • Официальный сайт Дианы Сапроновой (Россия)
 • Официальный сайт Татьяны Набиевой (Россия)
 • » Статистика
  free counters

  Онлайн всего: 1
  Гостей: 1
  Пользователей: 0
  Главная » 2010 » Ноябрь » 3 » Положення про Всеукраїнські змагання з гімнастики спортивної на 2010 рік
  14:23
  Положення про Всеукраїнські змагання з гімнастики спортивної на 2010 рік

  ПОЛОЖЕННЯ
  про Всеукраїнські змагання з гімнастики спортивної на 2010 рік

  І. Мета  та  завдання

  Змагання проводяться з метою:
    
  • популяризації  спортивної гімнастики в Україні;
  •  
  • покращання навчально-спортивної роботи у фізкультурних організаціях і підвищення спортивної майстерності спортсменів;
  •  
  • виявлення сильніших гімнастів-кандидатів до збірної команди України для участі у міжнародних змаганнях;
  •  
  • підведення підсумків спортивної роботи в областях, ДСТ, відомствах серед спортсменів і тренерів*.

  ІІ. Керівництво проведенням змагань

  Загальне керівництво організацією і проведенням змагань здійснюється відділом єдиноборств та складно-координаційних літніх олімпійських видів спорту Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту (далі – Мінсім’ямолодьспорт) і Українською федерацією гімнастики (далі – Федерація).

  Безпосереднє проведення змагань покладається на колегію суддів, затверджену відділом єдиноборств та складно-координаційних літніх олімпійських видів спорту Мінсім’ямолодьспорту за поданням Федерації.

  Відповідальність за підготовку місць змагань, організацію розміщення і харчування, зворотну відправку суддів, учасників, представників, медичне обслуговування покладається на управління з питань фізичної культури та спорту за місцем проведення змагань.

  Для забезпечення безпеки глядачів і учасників змагання дозволяється проводити тільки на спортивних аренах і спортивних спорудах, прийнятих до експлуатації державними комісіями за умови наявності актів технічного обстеження готовності спортивного спорудження до проведення змагань.

  Терміни та місце проведення змагань

  1. Кубок України25-27 лютогом. Київ
  2. V літні спортивні
  ігри молоді України
  16-19 березням. Кіровоград
  3. Всеукраїнські змагання
  "Олімпійські надії"
  10-14 травням. Івано-Франківськ
  4. Чемпіонат України02-06 вересням. Кіровоград
  5. Чемпіонат України серед
  учнів СДЮШОР та ДЮСШ
  15-19 листопадам. Кіровоград

  ІІІ. Учасники, склади команд, програма та підведення підсумків  змагань

  1.  Кубок України.

  Змагання особисто-командні. Беруть участь збірні команди відомств та ДСТ: СТ профспілок "Україна", ФСТ "Динамо" України, СТ "Спартак”, ЗСУ.

  Склади команд:  жінки – 5 осіб (4 спортсменки, 1 тренер), виступають спортсменки    1996 р.н.   та   старші   за   програмою  МС;   чоловіки  –  5  осіб   (4 спортсмени, 1 тренер), виступають спортсмени 1994 р.н. та старші за програмою МС.

  Підведення підсумків командної першості у чоловіків та жінок (окремо) здійснюється за сумою 3 кращих результатів у кожному виді багатоборства. Переможці особистих змагань з багатоборства визначаються в командних змаганнях.

  Переможці особистих змагань в окремих видах багатоборства визначаються  у фінальних змаганнях серед 8 чоловіків  та 8 жінок, які показали кращі результати в окремих видах багатоборства у командних змаганнях.

  2. V літні спортивні ігри молоді України.

  Змагання проводяться згідно з окремим положенням.

  3. Всеукраїнські змагання "Олімпійські надії".

  Змагання особисто-командні.  Беруть участь збірні команди: АР Крим, областей  та  м. Києва. Склади  команд:  юнаки – 8 осіб (6 спортсменів, 1 тренер, 1 суддя). Виступають спортсмени 1994 р.н. – програма МС, 1995-97 рр.н. – програма КМС, 1997-99 рр.н. – 1 розряд (довільна програма), 1997 р.н. та молодші  –  2 розряд  (обов’язкова програма).  Дівчата  –  6  осіб  (4 спортсменки, 1 тренер, 1 суддя). Виступають спортсменки: 1996 р.н. – 1 особа (програма МС);    1997 р.н. – 1 особа (програма КМС); 1998-99 рр.н. – 1 особа  (1 розряд – обов’язкова та  довільна програми), 2000 р.н. та молодші – 1 особа (2 розряд – обов’язкові елементи та довільна програма).

  Підведення   підсумків  командної першості у юнаків та дівчат (окремо) здійснюється за сумою кращих результатів першого дня змагань 3-х учасників у кожному виді багатоборства у дівчат та 4-х учасників у юнаків (обов’язково до заліку входить один результат ІІ розряду).

  Переможці особистих змагань у багатоборстві визначаються у кожному розряді у юнаків та дівчат МС, КМС за сумою балів другого дня змагань. Переможці серед юнаків та дівчат, які виступають за програмою 1 та 2 розряду, визначаються за сумою балів двох днів змагань. У змаганнях серед дівчат другого дня беруть участь по 16 спортсменок за програмою МС та КМС, які показали кращі результати у перший день змагань.

  4. Чемпіонат України.

  Змагання особисто-командні. Беруть участь збірні команди: АР Крим, областей та м. Києва. Склади команд:  жінки – 5 осіб (4 спортсменки, 1 тренер), виступають спортсменки 1996 р.н. та старші за програмою МС; чоловіки – 5 осіб (4 спортсмени, 1 тренер), виступають спортсмени 1994 р.н. та старші за програмою МС.

  Підведення підсумків командної першості у чоловіків та жінок (окремо) здійснюється за сумою 3 кращих результатів у кожному виді багатоборства.

  Переможці особистих змагань з багатоборства визначаються у фінальних змаганнях серед 24 чоловіків та 24 жінок, які показали кращі результати у багатоборстві в командних змаганнях.

  Переможці особистих змагань в окремих видах багатоборства визначаються у фінальних змаганнях серед 8 чоловіків  та 8 жінок, які показали кращі результати в окремих видах багатоборства у командних змаганнях.

  5.  Чемпіонат  України  серед  учнів СДЮШОР  та  ДЮСШ.

  Змагання  особисто-командні. Беруть участь СДЮШОР та ДЮСШ, ДСТ та відомств. Склади команд: юнаки – 6 осіб (4 спортсмени, 1 тренер, 1 суддя).    Виступають  спортсмени  1994-1987 рр.н. – програма МС; 1995-97 рр.н. –   програма   КМС;   1997-99 рр.н. –  програма  І  розряду  (довільна програма), 1998 р.н.  та  молодші – програма  2 розряду  (обов'язкова  програма).  Дівчата – 6   осіб   (4  спортсменки,   1  тренер,   1  суддя).  Виступають   спортсменки 1996-1987 рр.н. – програма  МС ; 1997 р.н. – програма  КМС; 1998-1999 рр.н. – програма  І розряду (обов'язкова + довільна програми).

  Підведення підсумків командної першості серед СДЮШОР та ДЮСШ у юнаків та дівчат (окремо) здійснюється за сумою кращих результатів першого дня змагань 3 учасників у кожному виді багатоборства.

  Переможці особистої першості в багатоборстві у юнаків та дівчат визначаються у фінальних змаганнях серед: 24 юнаків та дівчат за програмою МС і 18 юнаків та 24 дівчат за програмою КМС, які показали кращі результати у багатоборстві в командних змаганнях; за програмою І розряду у дівчат, 1 та 2 розрядів у юнаків - визначаються за сумою балів 2-х днів  змагань.

  Переможці в окремих видах багатоборства (серед 8 юнаків та 8 дівчат) визначаються за кращим результатом другого дня змагань за програмою МС.

  ІV.  Нагородження

  Команди, які посіли перші місця, нагороджуються пам'ятними призами та дипломами І ступеня, за ІІ та ІІІ місця вручаються дипломи відповідних ступенів. Чемпіони та призери чемпіонату України з багатоборства та в окремих видах багатоборства нагороджуються призами, медалями та дипломами відповідних ступенів.

  Переможці та призери Кубка України з багатоборства нагороджуються призами та дипломами відповідних ступенів, переможці в окремих видах багатоборства нагороджуються призами та дипломами, призери – дипломами відповідних ступенів. Переможці чемпіонату України серед учнів СДЮШОР та ДЮСШ, Всеукраїнських змагань "Олімпійські надії” нагороджуються дипломами та призами, призери – дипломами відповідних ступенів Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.

  Тренери переможців змагань нагороджуються дипломами Мінсім’ямолодьспорту.

  V. Умови прийому

  Витрати на відрядження учасників і тренерів для участі у чемпіонаті та Кубку України, Всеукраїнських змаганнях "Олімпійські надії",  чемпіонаті України серед учнів СДЮШОР та ДЮСШ несуть організації, що відряджають. У чемпіонаті України: харчування, проїзд до місця змагань та зворотно, добові в дорозі  – організації, що відряджають, розміщення – Мінсім’ямолодьспорту.

  Витрати на організацію та проведення змагань, забезпечення суддів (проїзд до місця змагань та зворотно, добові у дорозі, розміщення, харчування) – за рахунок Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту. На Всеукраїнських змаганнях "Олімпійські надії"  та чемпіонаті України серед учнів СДЮШОР та ДЮСШ за суддів у складі команд усі витрати несуть організації, що відряджають.

  VІ.  Заявки

  Попередні  заявки на участь у змаганнях  подаються до відділу єдиноборств та складно-координаційних літніх олімпійських видів спорту Мінсім’ямолодьспорту за 35 діб, іменні заявки - за установленою формою: страхові поліси, паспорт, кваліфікаційний квиток,  ідентифікаційний номер, анкета спортсмена – на всіх учасників подаються до мандатної комісії змагань, яку очолює представник Мінсім’ямолодьспорту, в день приїзду. На учасників юнацьких змагань надаються свідоцтва про  народження і документи з фотокарткою, що підтверджують особу (довідка з будуправління або навчального закладу), на учнів училищ фізичної культури – довідка з училища.

  Спортсмени, які не включені до складу команд ДСТ  та областей, з метою придбання змагального досвіду допускаються до участі у змаганнях в особистій першості з дозволу відділу єдиноборств та складно-координаційних літніх олімпійських видів спорту Мінсім’ямолодьспорту та Української федерації гімнастики за рахунок організацій, що відряджають. Допускаються до змагань спортсмени на рік молодше дозволеної вікової групи, у разі їх високої фізичної та спеціальної підготовки, з обов’язковим поданням до мандатної комісії письмової згоди батьків, завіреної нотаріально, та заяви тренера з погодженням лікаря.

  Порядок виступу команд у змаганнях буде вирішений розподілом місць у попередніх змаганнях.

    
  • Примітка. Підведення підсумків визначається згідно з Положенням про рейтинг з олімпійських видів спорту в Україні, затвердженим наказом Мінсім’ямолодьспорту від 15.04.2009 № 1216 (таблиця рейтингу додається).

  Виїзд на змагання дозволяється тільки після одержання виклику Мінсім’ямолодьспорту.

  Категория: Положения | Просмотров: 3927 | Добавил: ArtGym4U | Рейтинг: 0.0/0
  Всего комментариев: 0
  avatar
  » Сервисы
  Перевести эту страницу
  Translate.Ru PROMT©


  » Рекомендуем
  Спортивная гимнастика
  » Объявления
  г. Харьков
  Харьковская
  областная федерация
  спортивной гимнастики

  объявляет набор

  в секцию
  спортивной гимнастики:
  мальчики и девочки
  4-7 лет
  с 17.00 ежедневно


  Набор ведут квалифицированные тренера - мастера спорта по спортивной гимнастике и Заслуженный мастер спорта, двукратный призёр Олимпийских игр.

  Адрес гимнастического зала:
  Салтовка, метро "Студенческая" Блюхера 2-А. Харьковский Национый Педагогический Университет спорткомплекс им. Пояркова Ю.М.

  Контактные телефоны:
  0502221477 - Александр Николаевич
  0679648052 - Татьяна Фёдоровна
  » Облако тегов
  » Литература
  » Новости
 • Олег ВЕРНЯЕВ: «Категорически не хочу выступать за другие страны»
 • Геннадий Сартинский: «Если для нас создадут нужные условия, на следующей Олимпиаде будет медаль в команде»
 • В полшаге от «золота» или 4 года до реванша
 • Стелла Захарова: “Спорт у нас делается вопреки, а не благодаря государству”
 • Тренер Верняева до сих пор не может поверить в его олимпийское золото
 • Верняев - олимпийский чемпион Рио-2016!
 • Олег Верняев: "Сколько поставили - столько и заслужил"
 • Олімпіада-2016: гімнаст Верняєв завоював для України друге «срібло» (ФОТО)
 • Кубок України зі спортивної гімнастики. Жінки. 15-17 червня 2016 р., м.Київ
 • Кубок України зі спортивної гімнастики. Чоловіки. 15-17 червня 2016 р., м.Київ.
 • » Online Игры
  Flash игра «Прыжки на батуте»
  » Статьи
 • Лариса Латынина: Думать о победе запрещено!
 • Интервью с тренером по спортивной акробатике Аллой Маслинковой
 • Журнал «Гимнастика» №2, 2012 год
 • Алия МУСТАФИНА: "С ужасом думаю о том, что меня начнут узнавать в метро"
 • Журнал «Гимнастика» №1, 2012 год
 • Кому нужна олимпийская чемпионка…[Филатова (Курбатова) Мария Евгеньевна]
 • Журнал «Гимнастика» №4, 2011 год
 • Журнал «Гимнастика» №3, 2011 год
 • Журнал «Гимнастика» №2, 2011 год
 • «О спорте и тренерах» - статья Президента Гимнастического клуба «ИСТОК» г.Одессы Сергея Левченко
 • » Форум
 • Как разместить видео с YouTube на сайте?
 • Олимпийские игры 2012, Лондон, 03-12.08.2012
 • О музыке
 • Спортивная гимнастика и акробатика в Одесской области
 • Стихи о спортивной гимнастике
 • "Ода гимнастике"
 • Купальники для спортивной гимнастики и аэробики.
 • все для гимнастики
 • Соревнования в городах Украины
 • Спортивная гимнастика и акробатика в Харьковской области
 • » Фотографии
  » Видео дневник
 • Акробатическая дорожка (Чемпионат города Харькова)24.05.2014.
 • Акробатическая дорожка (Разминка Харьков)24.05.2014
 • Детский турнир по спортивной гимнастике. На "Пионер". 17 мая 2014. Запись "динамовцев" 3 спортивный разряд.
 • Показательные Днепродзержинск ( акробатическая дорожка)
 • Донецк. Турнир памяти П. Астаховой 2013 день 2
 • Соревнования на "Динамо" 20.12.13 г.
 • Турнир памяти Астаховой 2013 1 часть
 • Акробатическая дорожка ( Днепродзержинск 2013)
 • Акробатическая дорожка (Геническ )
 • Акробатическая дорожка ( чемпионат Киева)
 • Copyright ALECorp © 2018Конструктор сайтов - uCoz
  Все материалы, расположенные на данном ресурсе, были взяты из открытых источников интернета.
  Все права на материалы, представленные на ресурсе, принадлежат их авторам, правообладателям и издательствам.
  Ни администрация сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие лица не несут ответственности
  за правильность, точность, законность, достоверность материалов и за их использование!!!